European Strategic Energy Technology Plan (SET-Plan) workshop for stakeholders in Estonian Ministry of Economics and Communications at Suur Ameerika street 1, Tallinn at 13.00 22.10.2019

SET-kava tutvustamine 22. oktoobril Tallinnas

Euroopa Komisjon on koostamas Euroopa energiatehnoloogia strateegilist kava ehk SET-Kava (The European Strategic Energy Technology Plan / SET-Plan). Arengukava eesmärgiks on madala süsinikukoormusega energiatehnoloogiate arengu ning leviku kiirendamine. Et seda saavutada on vajalik koordineerida energiatehnoloogiate arendustööd liikmesriikides ning tagada nende projektide finantsvõimekus.

SET-kava põhjalikumaks tutvustamiseks Eesti energiatööstusele, teadlastele ning teistele asjassepuutuvaile, korraldab Euroopa Komisjoni Energia Peadirektoraat (DG Energy) koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ning Eesti Keskkonnainstituudiga 22. oktoobril infotund-töötoa. Üritus algab kell 13:00 Majandus ja Kommunikatsiooniministeeriumis aadressil Suur-Ameerika 1, Tallinn.

Ürituse esialgne ajakava on siin.

SET – kava kohta saate rohkem lugeda: https://ec.europa.eu/energy/en/topics/technology-and-innovation/strategic-energy-technology-plan.

Üritusele registreerumiseks palume teada anda e-mailiga aadressil vootele.pai@corpore.ee.

info@ekki.ee | +372 502 5563 | Raekoja plats 8, 51004 Tartu, Estonia